Walizki

akcesoria-podrozne.pl
Wings Walizka Tokyo ABS czarna XS
135,30

Wings Walizka Tokyo ABS czarna XS

KUP Z WALIZKĄ Znakomita seria walizek TOKYO opracowana we współpracy z renomowaną polską marką walizek WINGS. Produkty z tej linii spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników. Producent zapewnia części zamienne oraz bogatą gamę kolorów i rozmiarów. Model TOKYO wykonany jest z odpornego na wszelkie zarysowania i bardzo wytrzymałego tworzywa ABS Plus . Klasyczny ale zarazem najwyższej próby design sprawia, że walizka dopasuje się do każdego trendu modowego. Walizka jest lekka, innowacyjna i gustowna. Wbudowano w nią trwały stelaż duraluminiowy aby dodatkowo wzmocnić jej trwałość. Szyfrowy zamek zabezpiecza przed dostaniem się do środka osobom nieupoważnionym. Dwustopniowy teleskopowy uchwyt zapewnia wygodę w trakcie korzystania . Zewnętrzne uchwyty wykonane zostały z przyjemnej w dotyku gumy. Cztery kółeczka łożyskowe wykonane są z mieszanki gumy i kauczuku . Kółeczka obracają się aż o 360 stopni dlatego też walizkę bardzo lekko i łatwo się prowadzi. Wnętrze walizki...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 5908220310075
4home.pl
Pretty UP Walizka skorupowa ABS25, rozm. 17, pudrowy róż
134,99

Pretty UP Walizka skorupowa ABS25, rozm. 17, pudrowy róż

Walizka podróżna ABS25 w rozmiarze 17 cali w kolorze pudrowego różu jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na uderzenia. Walizka posiada 2 plastikowe uchwyty i zamek błyskawiczny. Wewnętrzna część posiada przegrodę z tkaniny zapinaną na zamek oraz mniejszą kieszonkę z siatki, którą można zapiąć na zamek błyskawiczny do lepszego ułożenia rzeczy.
Przejdź do sklepu 8591022494011
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS29, rozm. 17, winny
139,99

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS29, rozm. 17, winny

Walizka podróżna ABS29 o wielkości 17 cali w winnym kolorze jest wykonana z wysokiej jakości odpornego na uderzenia tworzywa ABS. Walizka posiada 2 plastikowe uchwyty i jest zamykana na zamek. Wewnętrzna część posiada przegródkę z tkaniny zapinaną na zamek oraz mniejszą kieszonkę z siatki, którą można również zapiąć na zamek błyskawiczny dla lepszego ułożenia rzeczy.
Przejdź do sklepu 8591022494110
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS16 S, czarny
230,99

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS16 S, czarny

Ta walizka została wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na uderzenia. Została wyposażona w 4 kółeczka obracające się w zakresie 360 stopni, dzięki czemu przenoszenie walizki jest bardzo łatwe. Posiada 3 plastikowe uchwyty - boczny i dwa górne, z których jeden wyposażono w drążek teleskopowy z blokadą zapobiegającą wsunięciu i możliwością regulacji wysokości na kilku poziomach. Walizka zamykana jest na zamek, a oba suwaki można połączyć w zamek z kodem. Wewnętrzna część walizki posiada tekstylną przegrodę z kieszenią oraz zamknięcie krzyżowe za pomocą pasów zapewniające lepsze ułożenie przewożonych przedmiotów.
Przejdź do sklepu 8591022482520
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS25,S, złotoróżowy
230,99

Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS25,S, złotoróżowy

Walizka podróżna na kółkach ABS25 ze wzmocnionymi narożnikami jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i jest bardzo odporna na uderzenia. Wyposażona jest w 4 podwójne kółka, które obracają się o 360 , co sprawia, że obsługa walizki jest bardzo łatwa. Walizka posiada 3 plastikowe uchwyty (jeden boczny i dwa górne), z czego jeden z rączką teleskopową posiadającą zabezpieczenie przed złożeniem oraz możliwość regulacji wysokości w kilku pozycjach. Walizka jest zamykana na zamek, a oba suwaki można połączyć za pomocą zamku z kodem TSA, co z pewnością docenisz np. podczas podróży na lotnisku. Wewnętrzna część walizki posiada przegrodę z tkaniny z kieszonką i zapięciem krzyżowym do lepszego umocowania i ułożenia rzeczy w walizce. Walizka jest wyposażona również w ekspander, dzięki któremu po rozpięciu 1 zamka można rozszerzyć do głębokości kilku cm i tym samym zwiększyć przestrzeń nawet o jedną piątą.
Przejdź do sklepu 8591022493977
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna tekstylna TEX15 S, czerwony
259,99

Pretty UP Walizka podróżna tekstylna TEX15 S, czerwony

Ta walizka ma bardzo niską wagę, co jest ważne przede wszystkim podczas podróżowania samolotem. Została wyposażona w 2 kółka pozwalające na łatwe przemieszczanie walizki. Ma 2 uchwyty tekstylne (boczny i górny) i 1 plastikowy z drążkiem teleskopowym i blokadą zapobiegającą wsunięciu oraz możliwością regulacji wysokości na kilku poziomach. Dzięki luźnemu materiałowi wewnątrz walizki, jej przestrzeń można lekko dostosować. W przestrzeni wewnętrznej można znaleźć pasy zabezpieczające i kieszeń do lepszego zamocowania i organizacji pakowanych przedmiotów. Ma dwie kieszenie zewnętrzne, umożliwiające umieszczenie drobnych przedmiotów. Zapina się na suwak.
Przejdź do sklepu 8591022482292
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS03 S, niebieski
270,99

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS03 S, niebieski

Przejdź do sklepu 8591022482438
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, S, winny
270,99

Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, S, winny

Walizka podróżna na kółkach ABS29 ze wzmocnionymi narożnikami jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i jest bardzo odporna na uderzenia. Wyposażona jest w 4 podwójne kółka, które obracają się o 360 , co sprawia, że obsługa walizki jest bardzo łatwa. Walizka posiada 3 plastikowe uchwyty (jeden boczny i dwa górne), z czego jeden z rączką teleskopową posiadającą zabezpieczenie przed złożeniem oraz możliwość regulacji wysokości w kilku pozycjach. Walizka jest zamykana na zamek, a oba suwaki można połączyć za pomocą zamku z kodem TSA, co z pewnością docenisz np. podczas podróży na lotnisku. Wewnętrzna część walizki posiada przegrodę z tkaniny z kieszonką i zapięciem krzyżowym do lepszego umocowania i ułożenia rzeczy w walizce. Walizka jest wyposażona również w ekspander, dzięki któremu po rozpięciu 1 zamka można rozszerzyć do głębokości kilku cm i tym samym zwiększyć przestrzeń nawet o jedną piątą.
Przejdź do sklepu 8591022494073
4home.pl
Pretty UP tekstylna walizka podróżna Travel TEX24 M, czerwony
299,99

Pretty UP tekstylna walizka podróżna Travel TEX24 M, czerwony

Tekstylna walizka podróżna 24'' w kolorze czerwonym wykonana jest z materiału tekstylnego, co gwarantuje niewielką wagę bagażu. Jest wyposażona w 2 kółka ułatwiające przemieszczanie bagażu. Walizka posiada 2 tekstylne uchwyty (boczny i górny) oraz 1 plastikowy uchwyt z teleskopową rączką z blokadą antypoślizgową i wielopozycyjną regulacją wysokości.Walizka ma możliwość rozpięcia i zyskania do 5 cm dodatkowej przestrzeni. Wewnątrz znajdują się pasy zabezpieczające i wewnętrzna kieszeń do lepszego zamocowania i uporządkowania rzeczy. Posiada również dwie zewnętrzne kieszenie na mniejsze przedmioty. Walizka zamykana jest na zamek błyskawiczny. Znajdziesz tu również regulowany zamek numeryczny dla bezpieczniejszego zamknięcia.
Przejdź do sklepu 8591022588932
4home.pl
Pretty UP Walizka na kółkach ABS16 niebieski, 43 x 59 x 26 cm
308,99

Pretty UP Walizka na kółkach ABS16 niebieski, 43 x 59 x 26 cm

Jeżeli często podróżujesz z pewnością przyda Ci się ta praktyczna walizkach, w której zmieści się wszystko to, czego będziesz potrzebował podczas krótszych i dłuższych podróży. Została wyposażona w 4 kółeczka obracające się w zakresie 360 stopni, dzięki czemu przenoszenie jej jest bardzo łatwe. Posiada 3 plastikowe uchwyty - boczny i dwa górne, z których jeden wyposażono w drążek teleskopowy z blokadą zapobiegającą wsunięciu i możliwością regulacji wysokości na kilku poziomach. Walizka zamykana jest na zamek, a oba suwaki można połączyć w zamek z kodem. Wewnętrzna część walizki posiada tekstylną przegrodę z kieszenią oraz zamknięcie krzyżowe za pomocą pasów zapewniające lepsze ułożenie przewożonych przedmiotów. Walizkę wykonano z materiału odpornego na uderzenia.
Przejdź do sklepu 8591022520581
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS03 M, niebieski
308,99

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS03 M, niebieski

Przejdź do sklepu 8591022482445
4home.pl
Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS03 M, różowy
360,99

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS03 M, różowy

Przejdź do sklepu 8591022482414
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X